Bu Dönüşüm İyi Gelecek

Bu Dönüşüm İyi Gelecek

Yaptığımız değişim & dönüşüm çalışmaları hem bedeninize, hem zihninize hem de ruhunuza iyi gelecek.
İnsan, dört boyutlu bir varlık… Zihin, beden, kalp ve ruh.. Bu dört boyut dengede olduğunda doyumlu ve keyifli yaşam sürebiliyoruz. Ruhumuz iyileşmeden bedenimiz şifa bulamıyor. Zihinde olumsuz düşüncelerin farkına vararak değiştirmek ve kalpten inanarak istemek…işte sihir burada..
Yaşamda zorlanıyorsanız, sıkışmış, kaybolmuş ve daralmışsanız; olmanız gereken kişi -gerçek sen- olman için belki de yaşam sana yardım ediyordur.
Yapmanız gereken tek şey; yaşamınızı zorlaştıran,işinize yaramayan düşünce kalıplarınız ve inançlarınız sisteminizi değiştirerek , gerçekliğinize, hayatınıza farklı bir açıdan bakmak. Daha sağlıklı, daha verimli ve daha tatmin düzeyi yüksek bir yaşam sürmek. Yaşam bir oyun alanı senin masalın, nasıl yazıp, nasıl oynamak istiyorsun?

Kendi alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibimizle; Koçluk, Nefes Atölyesi, Holistik Nefes Terapisi, Theta Healing (Theta Şifası) Seansları, Yoga, Aile Dizimi, Kahkaha Terapisi, Mandala Terapisi ve Kişisel Gelişim Atölyeleri ile farkındalığınızı arttırın, sınırlamanın olmadığı, daha doyumlu daha mutlu bir yaşam için yolunuza ışık tutalım. Yaşam yolunu keşfet, kendi masalını yaz, keyfini sür, kendin gibi yaşa… Daha başka neler mümkün?

Gamze Çelikcan
Nefes Koçu & Terapisti