• +

    Pazartesi, 1 Ağustos

    Arama

NLP (Nöro Linguistik Programlama) Atölyesi

Bilinç ve bilinç dışını etkin bir şekilde kullanarak, zihinsel sürecin yeniden yapılandırılmasını sağlayan teknikler bütünü…

NLP Nedir?

Sinir dili programlaması olarak tanımlanan, hem bilinci hem de bilinçdışını etkin bir şekilde kullanmak için zihinsel sürecin yeniden yapılandırılmasını sağlayan teknikler bütünüdür. NLP kişisel deneyimlerimizi nasıl oluşturduğumuzu, değerlerimiz ve inançlarımız hakkındaki düşüncelerimizi, duygusal durumlarımızı nasıl yarattığımızı ve deneyimlerimizden yola çıkarak iç dünyamızı nasıl kurduğumuzu ve ona nasıl bir anlam kazandırdığımızı ele alır. Olaylar tek başına bir anlam ifade etmez, ona biz anlam kazandırırız ve farklı kişiler aynı olaya farklı anlamlar verebilir. NLP bir düşünme biçimidir.

Neden öğrenilmedir?

Dil kullanım tarzlarına dikkat ederek, başkalarıyla iletişimde mükemmelliği yakalamak, Kendi hayatımız için güçlü bir vizyon oluşturma ve bu vizyona ulaşma yetisi kazandırmak, Etkin bir yaşam için verimsiz inanç, davranış, düşünce ve alılşkanlıklardan kurtulmak, Zihnin sınırlarıyla yüzleşmek ve yaratıcılığı geliştirmek, Yaşamda baskı altında otokontrol sağlamak, Mükemmeli kendimize modelleyebilmek için öğrenilmelidir.

“Kendini yönet, dünyayı yönetecek gücü bulursun.”

Eflatun

Size nasıl destek olabiliriz?

Size nasıl destek olabileceğimizi araştırmak için 0542 352 91 88'i arayınız veya iletişim formunu doldurmak için yandaki butona tıklayınız.